Ücretsiz kargo

400 tl ve üzeri ücretsiz kargo

% 100 Müşteri Memnuniyeti

7 gün içinde ücretsiz iade

Hakkımızda

Müşterilerimizin dekorasyon ve ürün imalatı konusunda ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmetleri sunmak üzere kurulan firmamız, 2006 yılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir.

Müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerin satış faaliyetlerini butedo.com e-ticaret sitesi ile 2017 yılından itibaren sürdürmekteyiz.


Misyonumuz:

"Misyonumuz, hobi ve dekorasyon ürünlerine odaklı bir şirket olarak sektöründe lider bir konuma sahip olmaktır.”

Müşterilerimize rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunarak, çalışanlarımızı olabileceklerinin en iyisi olabilmeleri için eğitimlerle zenginleştirerek değer yaratmak istiyoruz.

​Her hareketimizde ve kararımızda dürüst olmayı, sürdürebilirliği, eşitliği, çevreye ve iş arkadaşlarımıza saygılı olmayı hedefliyoruz. Bu bilinçle hareket ederek müşterilerimiz için sadece bir ürün imalatçısı ve tedarikçisi değil, bir "Çözüm Ortağı" olduğumuza inanıyoruz ve bunun için çalışıyoruz.


Vizyonumuz:

"Butedo.com, sürdürülebilir büyümeyi elde etmeyi, hobi ve dekorasyon sektöründe en saygın şirket olmayı hedefler.”

Butedo.com güven ile hareket eden çalışanlarının katılımları, süreçlerdeki üstün verimliliği, işbirliklerinin gücü ve gelişmiş çözümleri aracılığıyla bu amaca ulaşmak için çalışır.

​Vizyonumuzu Butedo.com'un müşterilerine, çalışanlarına ve tedarikçilerine benzersiz bir değer katarak hayata geçiririz. Bu benzersiz değeri, kendi ürünlerimizi ve teknolojilerimizi tasarlayarak, geliştirerek, üreterek, pazarlayarak ve aynı zamanda etik değere bağlı kalarak yaratırız.


Temel ilkelerimiz DOĞRULUK, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, EŞİTLİK VE SAYGIDIR.